Rezultate ” Turneul Toamnei” ed. II concurs tenis de masa amatori 15 Septembrie 2012

Rezultate finale:

AmaTur:

Loc Nume si prenume Localitate
1 Ursulean Florin Straja
2 Morosanu Vasile Suceava
3 Tiganas Mihai Radauti
4 Marcu Vasile Vatra Dornei
5-8 Sengoz Mehmet Botosani
Mironescu Adrian Botosani
Vlase Dorin Adjud
Aga Alexandru Botosani
9-16 Corneanu Sorin Botosani
Ursulean Vasile Straja
Vlaisan Vasile Vicovu De Jos
Georgiu Dragos Vatra Dornei
Avram Gabriel Radauti
Ursulescu Ioan Bacau
Duceac Catalin Botosani
Hasna Cosmin Straja
17-24 Constantinovici Ciprian Liteni
Vaculisteanu Ionut Suceava
Rosca Neculai Galanesti
Aldea Iulian Falticeni
Rojnita Sebastian Bacau
Hurjui Dorel Jr Fratauti
Polocoser Cristian Suceava
Volostiuc Catalin Suceava
24-32 Chirap Dan Gura Humorului org.
Alexiu Andrei Falticeni
Volostiuc Marius Suceava
Ciubotariu Ioan Preutesti
Colesniuc Romeo Botosani
Foca Dorin Radauti
Vizitiu Iulian Preutesti
Munteanu Silviu Suceava
33-40 Aldea Nelu Falticeni
Corneanu Gabriel Botosani
Ticu Dorin Bacau
Cojocaru Adrian Suceava
Florea Ionut Vatra Dornei
Havrici Emanuel Capu Codrului
Padurariu Bogdan Mihai Liteni
Volosciuc Tiberiu Vatra Dornei
41-48 Popescu Doru Viorel Botosani
Vaculisteanu Ana Suceava
Cotoara Toader Suceava
Soroceanu Sebastian Denis Liteni
Cohal Florin Botosani
David Ioan Bogdan Suceava
Alexandru Liviu Botosani
Gatman Alexandru Liteni
49-55 Popescu Mihai Sorin Straja
Pralea Constantin Alba Iulia
Pogorevici Mircea Gura Humorului
Majeru Gabriel Radauti
Horeanu Lucian Botosani
Colessa Ovidiu Suceava
Cozma Gelu Bacau
56-58 Gora Madalin Radauti
Boicu Gabriel Vatra Dornei
Vranciuc Georgian Preutesti

La amatori sa organizat un turneu de consolare, sistem eliminatoriu, la el luand parte 20 concurenti. Locul I: Aldea Nelu, Locul II Ticu Dorin

Juniori:

Loc Nume si prenume Localitate
1 Hasna Cosmin Straja
2 Sinculet Radu Radauti
3 Nemaciuc Mihai Suceava
4 Valeanu Cosmin Bacau
5-8 Foca Stefan Radauti
Popescu Mihai Sorin Straja
Rosca Mihai Galanesti
Ungureanu Adrian Suceava
9-12 Ursulean Daniel Straja
Rosca Nicolae Jr Galanesti
Balaita Mihai Bacau
Rojnita Sebastian Jr Bacau
13-16 Valeanu Vlad Bacau
Cepoi Leonard Vatra Dornei
Majeru Adrian Radauti
Verciuc Alexandru Suceava
17-20 Popovici Cristian Bacau
Cojocaru Stefan Suceava
Pacuraru Cristian Suceava
Varzaru Teodora Suceava
21-24 Rojnita Otilia Bacau
Roznoveanu Iarina Suceava
Andronic Cristiana Suceava
Vida Stefana Suceava
25-26 Apetroaie Mircea Suceava
Roznoveanu Tudor SuceavaLa juniori a avut loc deasemenea un turneu de consoare sistem eliminatoriu, Locul I: Cojocaru Stefan, Locul II Pacuraru Cristian.

In plus fete juniori: Locul I Varzaru Teodora, Locul II Vida Stefana

Mai multe fotografii aici

Share this post


Sari la bara de unelte