Rezultate ” Turneul Toamnei” ed. II concurs tenis de masa amatori 15 Septembrie 2012

Rezultate finale:

AmaTur:

Loc Nume si prenume Localitate
1 Ursulean Florin Straja
2 Morosanu Vasile Suceava
3 Tiganas Mihai Radauti
4 Marcu Vasile Vatra Dornei
5-8 Sengoz Mehmet Botosani
Mironescu Adrian Botosani
Vlase Dorin Adjud
Aga Alexandru Botosani
9-16 Corneanu Sorin Botosani
Ursulean Vasile Straja
Vlaisan Vasile Vicovu De Jos
Georgiu Dragos Vatra Dornei
Avram Gabriel Radauti
Ursulescu Ioan Bacau
Duceac Catalin Botosani
Hasna Cosmin Straja
17-24 Constantinovici Ciprian Liteni
Vaculisteanu Ionut Suceava
Rosca Neculai Galanesti
Aldea Iulian Falticeni
Rojnita Sebastian Bacau
Hurjui Dorel Jr Fratauti
Polocoser Cristian Suceava
Volostiuc Catalin Suceava
24-32 Chirap Dan Gura Humorului org.
Alexiu Andrei Falticeni
Volostiuc Marius Suceava
Ciubotariu Ioan Preutesti
Colesniuc Romeo Botosani
Foca Dorin Radauti
Vizitiu Iulian Preutesti
Munteanu Silviu Suceava
33-40 Aldea Nelu Falticeni
Corneanu Gabriel Botosani
Ticu Dorin Bacau
Cojocaru Adrian Suceava
Florea Ionut Vatra Dornei
Havrici Emanuel Capu Codrului
Padurariu Bogdan Mihai Liteni
Volosciuc Tiberiu Vatra Dornei
41-48 Popescu Doru Viorel Botosani
Vaculisteanu Ana Suceava
Cotoara Toader Suceava
Soroceanu Sebastian Denis Liteni
Cohal Florin Botosani
David Ioan Bogdan Suceava
Alexandru Liviu Botosani
Gatman Alexandru Liteni
49-55 Popescu Mihai Sorin Straja
Pralea Constantin Alba Iulia
Pogorevici Mircea Gura Humorului
Majeru Gabriel Radauti
Horeanu Lucian Botosani
Colessa Ovidiu Suceava
Cozma Gelu Bacau
56-58 Gora Madalin Radauti
Boicu Gabriel Vatra Dornei
Vranciuc Georgian Preutesti

La amatori sa organizat un turneu de consolare, sistem eliminatoriu, la el luand parte 20 concurenti. Locul I: Aldea Nelu, Locul II Ticu Dorin

Juniori:

Loc Nume si prenume Localitate
1 Hasna Cosmin Straja
2 Sinculet Radu Radauti
3 Nemaciuc Mihai Suceava
4 Valeanu Cosmin Bacau
5-8 Foca Stefan Radauti
Popescu Mihai Sorin Straja
Rosca Mihai Galanesti
Ungureanu Adrian Suceava
9-12 Ursulean Daniel Straja
Rosca Nicolae Jr Galanesti
Balaita Mihai Bacau
Rojnita Sebastian Jr Bacau
13-16 Valeanu Vlad Bacau
Cepoi Leonard Vatra Dornei
Majeru Adrian Radauti
Verciuc Alexandru Suceava
17-20 Popovici Cristian Bacau
Cojocaru Stefan Suceava
Pacuraru Cristian Suceava
Varzaru Teodora Suceava
21-24 Rojnita Otilia Bacau
Roznoveanu Iarina Suceava
Andronic Cristiana Suceava
Vida Stefana Suceava
25-26 Apetroaie Mircea Suceava
Roznoveanu Tudor SuceavaLa juniori a avut loc deasemenea un turneu de consoare sistem eliminatoriu, Locul I: Cojocaru Stefan, Locul II Pacuraru Cristian.

In plus fete juniori: Locul I Varzaru Teodora, Locul II Vida Stefana

Mai multe fotografii aici

Share this post


Sari la bara de unelte
cheap jerseys
wholesale jerseys
cheap nfl jerseys
wholesale jerseys
cheap nba jerseys
cheap mlb jerseys
cheap nfl jerseys
cheap jerseys